Przez niespełna pół roku Best Of 3 można było odnaleźć również w rankingach League of Legends. Dzieliliśmy się na trzy grupy: A, B i C, a każda z nich liczyła od 8 do 10 osób. Poświęciliśmy wiele godzin na wspólne granie i mnóstwo czasu na treningi, podczas których szkoliliśmy i doskonaliliśmy swoje umiejętności, aby być coraz lepszymi i piąć się w górę. Niestety nie wszystko poszło po naszej myśli, mimo to wciąż dumnie nosiliśmy tag [BO3] naszego klubu.

Ale to nie były nasze ostatnie słowa, postanowiliśmy spróbować naszych sił na Summoner’s Rift raz jeszcze. W wyniku tego 17.04.2017r. pod znakiem Best Of 3 udało się stworzyć trzy drużyny: Team Annie, Team PoVer oraz Team Atencjusze. Aktualnie każda z drużyn daje z siebie 100% podczas licznych treningów i nieustannie podwyższa swoje umiejętności, aby pewnego dnia stanąć na szczycie.

Zapraszamy do wspólnego grania i spróbowania swoich sił w starciu z nami. Zachęcamy do korzystania z naszego serwera TS3, który zapewnia sprawną i szybką komunikację graczom, a jak sami wiecie – bywa ona niezbędna. Wszystko, o czym musisz wiedzieć, znajdziesz tutaj.

Zawsze jesteśmy otwarci na nowe gry i nie zapominamy o starych, tak jak otwarci jesteśmy na nowe inicjatywy. Nie brak Ci doświadczenia, zawsze chciałeś grać w profesjonalnej drużynie a nie wiesz od czego zacząć? Zgłoś do nas swoją propozycję! Jeśli będzie godna uwagi, chętnie pomożemy w organizacji drużyny rankingowej pod naszą nazwą. Aby się z nami skontaktować, użyj formularza.