Witajcie! Dominik jestem, znany bardziej jako Sexio czy tez Syxzjae, jak kto woli. Rożnie już na mnie mówiono, ale trzymajmy się tych dwóch!

Od dzieciaka zafascynowany bylem grami komputerowymi i zawsze chciałem w przyszłości robić coś, co będzie z tym związane. Teraz mam nareszcie do tego okazję dzięki moim widzom i naszej organizacji.

Moje streamy opierają się na moich dwóch głównych tytułach, na które poświęcam najwięcej czasu. Są to:

  • League of Legends

Gram od sezonu 3, udało mi się osiągnąć wymarzony diament. Gram z kolegami semi/prof turnieje i świetnie się przy tym bawimy! Gram głównie na linii TOP a mój GP jest najlepszy na EUNE!

  • Counter-Strike: Gloabal Offensive

Tytuł z którym jestem związany od 10 roku życia. Przechodząc przez CS’a 1.6, w którego grałem na prawie najwyższym poziomie, ponieważ mam za sobą wiele różnych, prestiżowych turniejów. W CS:GO nie było mi trudno się zaaklimatyzować.  Jednym z moich kolejnych, większych celów jest dostanie się do profesjonalnej drużyny w CS’a , niestety jeszcze nie było mi to dane, mam nadzieję, że zmieni się to w przyszłości i to niedalekiej.

Oprócz tego na streamach pogrywam w single rożnego rodzaju, ale głownie FPS-y takie jak MW3 czy COD2 do którego mam wielki sentyment.

Streamuje głownie wieczorami, skupiam się na widzach, a nie na sobie, ponieważ są dla mnie najważniejsi. Nie lubię gadać sam do siebie, więc zachęcam do rozmów. Dążę do jak największej oglądalności i chcę dzielić się swoja pasją, a także głupotą z innymi!

Prowadzę czynnie swojego Instagrama jak i Snapchata oraz fanpage na Facebooku, a także grupę do której serdecznie polecam dołączyć (link), aby nie przegapić żadnego streama!

Prywatnie jestem pokręconym typem, który uwielbia sport wszelkiego rodzaju, spotkania wszelkiego rodzaju, jedzenie głownie fast food’y, które później trzeba spalić na siłowni. Kocham poznawać nowych ludzi, którzy dają mi inspiracje i tonę energii na tworzenie kolejnej twórczości!

Widzmy się na streamku mordeczki!

Media społecznościowe:

www.twitch.tv/syxzjae

www.facebook.com/syxzjae

https://www.facebook.com/groups/1732277487084341/

https://www.instagram.com/syxzjae/