Siemanko aktywni wariaci!

Ruszamy z kolejną edycją Zintegrowanych obozów sportowo – e-sportowych.

To już kolejny rok, w którym możecie spędzić z nami miło i aktywnie część swoich wakacji, a przy tym rozwijać się gamingowo i ruchowo!

 

Jeśli tak jak my jesteś maniakiem e-sportowym, a do tego uwielbiasz aktywnie spędzać czas, to “Dwa oblicza sportu” są miejscem idealnym na zregenerowanie swoich sił na nadchodzący rok!

 

Mamy w planach przekazać wam tajniki wielu gier m. in z CSa , Fortnite’a i z LoLa, dzięki którym rozwinięcie nie tylko swój skill, który zaowocuje na scenie gamingowej, ale i myślenie strategiczne, umiejętność pracy w zespole. Nasi trenerzy podzielą się z wami swoimi doświadczeniami, aby uchronić was od popełnienia w swojej początkowej karierze błędów, które popełnia większość graczy.

 

Ale komputer to oczywiście nie wszystko! Nie po to jedziemy na Mazury, aby nie korzystać z profitów, jakie to miejsce nam oferuje. Znajdziecie tutaj masę atrakcji: Termy Warmińskie, multiboiska, park linowy, kąpielisko nad Jeziorem Wielochowskim i wiele innych, które sprawią, że będziecie naprawdę zregenerowani pod względem fizycznym, ale i psychicznym! O tym wszystkim możecie przekonać się na własnej skórze, ale jeśli niedowierzacie, zajrzyjcie do galerii zdjęć z zeszłego roku 🙂

W zdrowym ciele, zdrowy duch!