Praca nad obozami wre, a wszystko po to, abyście mogli spędzić swój wymarzony odpoczynek w jak najlepszym wydaniu.

Serdecznie zapraszamy na nowo powstałą stronę obozów https://www.dwaobliczasportu.com/, gdzie możecie śledzić wszelkie informacje na bieżąco. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko, co dla Was szykujemy, było jak najwyższej jakości.

Zapisać można się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wraz z instrukcją: jak się zapisać?

Dwa Oblicza Sportu to obozy, na których łączymy aktywność fizyczną z gamingiem – uważamy, że są to dwie nierozłączne części, które ze sobą współistnieją. Obozy organizuje Leszek Kucharski – medalista Mistrzostw Świata w tenisie stołowym – Olimpijczyk, który posiada 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych dla dzieci i młodzieży. Część e-sportowa w ciągu dalszym będzie przygotowywana przez Best Of 3.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Sport jak i e-sport to ogromna różnorodność. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

SPORT

Sport to oczywiście gry zespołowe, takie jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, ale nie tylko. Wyprawy nad Jezioro Wielochowskie, wycieczki rowerowe to również wspaniała alternatywa aktywności fizycznej. Park linowy, Termy Warmińskie, ping-pong – a wszystkie te dziedziny to samo zdrowie w różnym wydaniu.

E-SPORT

Stawiamy na klasyki, takie jak League Of Legends czy CS:GO, gdzie pod okiem trenerów możecie ćwiczyć refleks, pracę zespołową. Ważną częścią jest tutaj też Fortnite, którego uwielbiacie. Dzięki uprzejmości HIRO oraz NTT Game będziecie mogli grać na najwyższej klasy sprzęcie.

 

Koniecznie wejdźcie na oficjalną stronę obozów, gdzie możecie poznać osoby, które pracują nad organizacją tego wydarzenia, ale przede wszystkim dowiedzieć się wszystkiego, co Was interesuje. Szczególnie zachęcamy zapoznać się z atrakcjami, jakie Was tam czekają 😉

Zapraszamy!