Best Of 3 we współpracy z Leszkiem Kucharskim – Olimpijczykiem, medalistą Mistrzostw Świata w tenisie stołowym ma zaszczyt zaprezentować Wam pierwsze w Polsce i jedyne w swoim rodzaju zintegrowane obozy sportowo – e-sportowe 2018. Możecie spędzić 10 wspaniałych dni na Warmii i Mazurach z profesjonalistami, którzy będą sprawować pieczę, abyście z wyjazdu wyciągnęli jak najwięcej nowych, praktycznych umiejętności oraz udoskonalali wcześniej już poznane.

Piętnastoletnie doświadczenie Leszka w organizowaniu obozów jest niewątpliwie na najwyższym poziomie, a my wkładamy w to równie dużo serca i zaangażowania.

Sport ma swoje różne oblicza, które przybliżymy wam na wyjeździe. Podszlifujecie swoje umiejętności pod względem zarówno fizycznym jak i gamingowym, gdzie:

 

E-SPORT 

Pod czujnym okiem doświadczonych, aktywnych graczy i trenerów zgłębicie tajniki tytułów takich jak Counter-Strike, League of Legends czy Fortnite. Na własnej skórze przekonacie się, jakie emocje towarzyszą prawdziwej grze, dowiecie się, co musicie zrobić, aby postawić pierwszy krok do kariery e-sportowca. Łącząc przyjemne z pożytecznym sprawimy, że poczujecie się jak na profesjonalnej scenie. Trenerzy zadbają o to, że spojrzycie na gry w inny sposób. 

 

SPORT 

Aktywność fizyczna potrafi pomóc oczyścić umysł i jest po prostu zdrowa, dlatego stawiamy na jej różnorodność. Zajęcia od piłki nożnej, poprzez pływanie aż po ping-ponga zajmą wam czas na długie godziny. W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego aby być w dobrej kondycji psychicznej, trzeba być w dobrej formie fizycznej!

 

Kto wie, czy może właśnie dzięki zintegrowanym obozom sportowo – e-sportowym 2018 Akademii Leszka Kucharskiego nie zbliżycie się do zawodowej kariery sportowca lub e-sportowca? Staniecie się najlepsi z najlepszych, gwiazdami i profesjonalistami jakich nie widział jeszcze świat? Polscy gracze coraz częściej widnieją na scenach międzynarodowych, więc dlaczego nie wy?

Poświęcony czas z całą pewnością nie będzie czasem zmarnowanym. Nie będziecie żałować.

Przekonajcie się sami.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.
Wydarzenie na Facebook’u: tutaj.