Uwaga konkurs!

Do wygarnia 3 kody Paysafecard o wartości 20 zł


Z okazji otwarcia naszej strony internetowej oraz fanpagea na Facebooku (@bestof3.eu) mamy przyjemność ogłosić konkurs, gdzie do wygarnia są trzy kody Paysafecard o wartości 20 zł. Po zakończeniu konkursu odbędzie się losowanie na streamie (YouTube/Twitch) nagród wśród osób, które wykonały wszystkie wymagane punkty. Konkurs rozpoczyna się wraz z datą jego publikacji.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  1. Polubić nasz profil na Facebooku (link).
  2. Subskrybować kanał na YouTube (link).
  3. Zaobserwować kanał na Twitchu (link).
  4. Należy udostępnić post, który zawiera informację na temat konkursu bezpośrednio z naszego oficjalnego profilu na Facebooku. (link do postu)
  5. Zaprosić do polubienia naszego profilu na Facebooku 150 znajomych.
  6. Napisz komentarz pod postem (link) według wzoru: [nazwa konta na YouTube]/[nazwa konta na Twitch] np: [Best Of 3]/[bestof3_eu].
    Uwaga! Muszą być to nazwy kont, które zostały uwzględnione w punkcie 2, 3.

Kiedy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu?

Konkurs trwa do 16 stycznia 2017 roku, natomiast zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia konkursu, jeżeli liczba zainteresowanych osób nie osiągnie minimalnego pułapu (jeden kod Paysafecard przypada na 50 osób biorących udział w konkursie to znaczy, że przy liczbie zainteresowanych 1-50 będzie losowany 1 kupon, następnie 51-100 dwa kupony, z kolei trzy kupony pojawią się w puli 101+ osób). Analogicznie w zależności od liczby uczestników zmienia się również liczba zwycięzców.

W przypadku większego zainteresowania przewidujemy zwiększenie puli nagród.

Czy muszę być dostępny podczas losowania nagród?

Nie. Po oficjalnym losowaniu zostanie do Ciebie wysłana wiadomość o wygranej na Facebooku (prosimy zaglądać do folderu „inne”). Jeżeli nie odpowiesz na nią w przeciągu 7 dni, zorganizowane zostanie losowanie wtórne, które wyłoni następnego zwycięzcę.

Kiedy będzie oficjalne losowanie na live?

W ciągu 2 tygodni po zakończeniu konkursu, pojawi się wpis na stronie/Facebooku z konkretną datą i godziną losowania.