Witajcie!

Pamiętacie jeszcze o zintegrowanych obozach sportowo – e-sportowych? Mamy nadzieję, że tak i na bieżąco nas śledzicie. Wiecie, że uwielbiamy zaskakiwać, a to nie koniec niespodzianek, które dla Was szykujemy!

Wraz z Leszkiem Kucharskim mamy zaszczyt przedstawić Wam nowych sponsorów, dzięki których uprzejmości nasz wyjazd będzie przebiegać w otoczeniu sprzętu najlepszej jakości.

Dzięki SPC GEAR możecie przygotować się na jazdę bez trzymanki, a wasze kręgosłupy doznają najwyższego komfortu, gdyż fotele przez nich stworzone, zostały wyprodukowane z myślą o najbardziej wymagających graczach.

Od zawsze wiadome jest, że największych doznań można doświadczać poprzez wzrok, a co za tym idzie – grafikę i jej odbiorniki. IIYAMA przygotowała dla Was monitory, dzięki którym gra będzie przyjemnością.

Przy tej okazji nie sposób zapomnieć też oczywiście o HIRO i NTT SYSTEM, którzy wspierają nas od samego początku. Zapewnią dla Was niezbędniki, bez których gracz obejść się nie może. Mowa oczywiście o komputerach, słuchawkach, klawiaturach i myszkach.

Na miejscu czeka nas Was jeszcze więcej niespodzianek, takich jak kupony rabatowe. Warto z nami być, zapraszamy!

Więcej szczegółów na: http://kucharskileszek.pl/zintegrowane-obozy-sportowo-esportowe/

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/894764917369747/