We wrześniu 2016 roku nasza organizacja dostała propozycję od Dominika „syxzjae” Kozieła stworzenia profesjonalnej drużyny rankingowej w Counter-Strike: Global Offensive. Na początku sceptycznie podeszliśmy do tematu, gdyż takich propozycji było niemało – przeważnie rezygnowaliśmy ze względu na mało profesjonalne podejście do tematu. Tym razem było odwrotnie. Po głębszym przyjrzeniu się syxzjae i jego historii dostrzegliśmy, że ma potencjał i to może się udać!

Pierwsze co rzuciło nam się na oczy to niezwykle liczne osiągnięcia w Counter-Strike 1.6. Sam fakt możliwości grania w tak profesjonalnej drużynie rankingowej jaką jest Voodoo Gaming
dał nam do wiadomości, że syxzjae podchodzi do tematu bardzo poważnie. W tym miejscu należy również zwrócić uwagę na osiągnięcia: Skierniewice 2006 #2 place, Zgierz Cup 2007 #1 place, Zgierz Cup 2009 #1 place i wiele innych, o których możecie się dowiedzieć tutaj. Przyjrzyjmy się na następcy tej kultowej gry i temu, co się dzieje wokół niej. Oczywiście mowa o Counter-Strike: Global Offensive i tutaj też możemy zaobserwować najlepszą półkę między innymi Team Error 404 czy udział w najbardziej prestiżowej lidze jaką jest Faceit.

I tak to się zaczęło, zarówno nasze zaangażowanie jak i Dominika doprowadziło do powstania nowej, profesjonalnej drużyny Best Of 3 Counter-Strike: Global Offensive, która w niedalekiej przyszłości, bo już w styczniu 2017 roku ruszą pełną parą na profesjonalną e-sportową scenę CS:GO mierząc się na turniejach takich jak: Faceit, ESL a także lanowych spotkaniach.