Ze względu na liczne ataki przeprowadzane na nasz serwer postanowiliśmy wprowadzić lepsze zabezpieczenie, m. in. Security Level. Polega to na poprawieniu swojego klucza do 25 poziomu. Po próbie połączenia się z naszym serwerem pojawi się okno takie jak poniżej. Należy w nacisnąć „Start” i chwilę poczekać. Czas oczekiwania zależy od waszego połączenia z internetem. To wszystko co należy zrobić.

 

Połączeni użytkownicy otrzymali następującą wiadomość:

New Server IP: 89.40.233.178:9987 | ts3server://ts.darkz.ro – This server will close in 1 minutes.

Prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas, jeżeli zaistnieje podobna sytuacja (oraz kiedy ona wystąpiła) poprzez formularz kontaktowy lub poinformowanie obecnie dostępnego administratora TS3. Dodatkowo informujemy, że te zdarzenie będzie zgłoszone do władz Team Speak i dokonamy wszelkich starań, żeby w/w adres został permanentnie zbanowany. Wszystkie te działania mają na celu usprawnić działanie naszego serwera oraz wyeliminowanie ewentualnych niedogodności podczas korzystania z niego.

 

Jednocześnie przypominamy, że już niedługo z naszym serwerem TS3 będzie można łączyć się tylko i wyłącznie za pomocą adresu: ts.bestof3.eu.