Best Of 3 TeamSpeak (VoIP)

„TeamSpeak to oprogramowanie typu Voice-over Internet Protocol (VoIP), które umożliwia użytkownikom komputera rozmowę z innymi ludźmi na czacie głosowym, podobnie jak w konferencji telefonicznej.”

Serwer TeamSpeak 3 “Best Of 3” jest przeznaczony głównie dla członków naszej drużyny do porozumiewania się i koordynacji podczas wspólnych rozgrywek, ale przyjmujemy również gości na nasz serwer.

Każdy może połączyć się z naszym serwerem poprzez wpisanie adresu serwera w odpowiednim miejscu programu TeamSpeak 3, jednak jeżeli jesteś członkiem drużyny Best Of 3 powinieneś zarejestrować się na stronie internetowej bestof3.eu oraz napisać post w odpowiednim temacie na forum aby uzyskać uprawnienia i rangi na serwerze.

 

Instalacja TeamSpeak 3

Jeśli nie posiadasz jeszcze oprogramowania TeamSpeak 3, proszę pobierz je za darmo z oficjalnej strony TeamSpeak 3.

 

Szczegóły serwera

Adres/Host: ts.bestof3.eu

Nick: Twoja wybrana nazwa na serwerze.

 

Ze względu na liczne ataki przeprowadzane na nasz serwer postanowiliśmy wprowadzić lepsze zabezpieczenie, m. in. Security Level. Polega to na poprawieniu swojego klucza do 25 poziomu. Po próbie połączenia się z naszym serwerem pojawi się okno takie jak poniżej. Należy w nacisnąć „Start” i chwilę poczekać. Czas oczekiwania zależy od waszego połączenia z internetem. To wszystko co należy zrobić. Ta operacja jest JEDNORAZOWA.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z podniesieniem bezpieczeństwa:

  • Sprawdź czy posiadasz najnowszą wersję TeamSpeak 3

Uwaga:

  • Upewnij się, że przeczytałeś i zgadzasz się z Regulaminem podczas połączenia z serwerem.
  • Jeśli jesteś gościem na naszym serwerze TeamSpeak 3 i należysz do innego klanu/gildii, możesz umieścić tag swojego klanu w nawiasach kwadratowych przed swoim nickiem, jeśli chcesz, np. [BO3]szaP